Profil společnosti

Naše firma podniká v oboru elektromontážních prací od roku 2003. V roce 2009 změnila právní subjektivitu z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným pod názvem TD montáže s.r.o. V roce 2010 byla založena sesterská společnost TD montáže SK, s.r.o. se sídlem ve Slovenské republice.

Od založení je hlavní činností firem práce v oblasti elektroinstalací, jako jsou montáž, rekonstrukce a servis elektrických zařízení bez omezení napětí, včetně bleskosvodů, odborné zkoušky, výroba rozvaděčů a projektování elektrických zařízení. Postupem času se činnost firem rozšířila o zámečnické práce, montáž fotovoltaických systémů, pronájem vysokozdvižných plošin a výkopové práce.

Zakázky realizujeme s vlastními kvalifikovanými zaměstnanci, na větších projektech spolupracujeme s externími dodavateli, prověřenými dlouhodobou spoluprácí. Také materiál, s kterým pracujeme, je certifikovaný, dodávaný renomovanými firmami.

Neustále investujeme do svého dalšího rozvoje, profesionálního vybavení a vzdělávání zaměstnanců, jsme držiteli certifikátu systému kvality ISO 9001:2008.